Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Dimsan inşaat Diyarbakır İnşaat Malzemeleri

Dimsan inşaat Diyarbakır İnşaat Malzemeleri

Dimsan inşaat, Diyarbakır'da kurulan firmamız, inşaat ve yapı malzemeleri satışına başlayarak güvenli ticaret yaklaşımı, yüksek ve devamlı kalite anlayışı, kesintisiz hizmet için yapılanması, uzman ekibi ve ürün marka çeşitliliği ile Diyarbakır başta olmak üzere Batman-Mardin-Muş-Şırnak-Elazığ-Bingöl-Tunceli-Van-Malatya-Bitlis-Siirt-Hakkari-Ş.Urfa-Adıyaman-K.Maraş-G.Antep-Adana-Mersin illerine inşaat ve yapı sektörüne Profil Ve Aksesuarlar, Kartonpiyer Çeşitleri, Asma Tavan Çeşitleri, Alçıpan Grubu, Köşebentler, File Ve Derz Bantları, Çivi Vida Gaz Tüpü, Alçıpan Vidalar, Merdiven El Arabası Grubu, Sarf Fırça Rulo Grubu, Kornej Ve Aksesuarlar, Slikon Köpük Mastik malzeme temin eden şirketlerdendir.

Bugüne kadar kaliteli mal ve hizmet anlayışından ödün vermeyen Dimsan İnşaat Malzemeleri, ilk günden beri süregelen aynı müşteri odaklı anlayışla faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerine toptan ve perakende olarak malzeme teminine devam eden Dimsan İnşaat Malzemeleri, alanında önde gelen bir çok firmanın bayiliği ile sizelere hizmetine devam etmektedir.

Değerlerimiz
Dimsan İnşaat faaliyetlerini çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda yürütür.
– Güvenilirlik,
– Yüksek sorumluluk duygusu,
– Deneyim,
– Kalite bilinci,
– Sürekli gelişim inancı,
– İş ahlakına bağlılık,

Müsteri Memnuniyeti
Müşterilerine kaliteli ürünün zamanında teslim edilmesini prensip edinerek bu misyon çerçevesinde çalışmaktadır.
Bayileriyle ilişkilerinde “kazan-kazan” ilkesini benimsemiş; uzun soluklu, güvene dayalı ve her iki tarafında kazanarak büyüdüğü bir gelecek hedeflemektedir.
İnşaat sektöründeki trendleri takip eden ve müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına cevap veren yenilikçi ve aynı zamanda daima değerli olanı klasik olarak tanımlayan firma ürün gamını bu yaklaşıma dayandırmaktadır.
Ürünlerinin kalitesine ve modellerinin estetik görünümlerine güvenmesinin ardında başarıyı detaylarda araması yatmaktadır. Firma, tecrübeli mimar ve üretim kadrosuyla detaylarda fark yaratmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0412) 255 00 17
Hemen Arayın!

Talep Formu